Connect with us

Akışkan Gücü

Levent Life 2’ye Mas Pompa imzası

Yayın Tarihi:

-

İstanbul ‘un prestijli projesi Levent Life 2 Mas Grup ürünlerini tercih etti.

 

Fotoğraf Açıklama: Levent Life 2 Projesinde MAS Grup ürünleri tercih edildi.

İstanbul ‘un en prestijli bölgelerinden birisi olan Levent ‘te inşa edilen Levent Life 2 projesi, Mas Grup ‘un yüksek teknoloji hidrofor ve pompa sistemlerini kullanacak.

 

Yüksek katlı akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen Levent Life 2 tam 25 katlı. Ödüllü mimar Roger Klein tarafından tasarlanan proje aynı zamanda U.S. Green Building Council Leed Gold sertifikalı. Leed ‘in çok katı enerji tasarrufu kriterleri çerçevesinde seçilen Mas Grup ‘un frekans kontrollü hidrofor ve pompa sistemleri ve atık su pompaları Levent Life 2 sakinlerine konforlu bir ortam sağlarken, NFPA 20 ‘ye uygun split case yangın grubu da yangına karşı yüksek seviyede güvenlik sunuyor.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com