Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Optibelt, yeni yıla yeni yatırımla girdi

Yayın Tarihi:

-

Arntz Optibelt Grubu, hissedarı olduğu DESCH DPC şirketini tamamıyla bünyesine kattı. DESCH DPC, faaliyetlerine Tecnamic GmbH & Co. KG adıyla devam edecek. Konuya ilişkin Optibelt Türkiye Genel Müdürü Murat Güracar şu yazılı açıklamayı yaptı:

“Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

2016 yılı başında Arntz Optibelt Grubu’nun hissedar olduğu DESCH DPC şirketinin, 01.01.2018 tarihinden itibaren %100 Arntz Optibelt Grubu’na dahil olacağını ve yeni adı Tecnamic GmbH & Co. KG olarak faaliyetlerine devam edeceğini bildirmek isteriz.

Arntz Optibelt Grubu olarak, gelişmiş güç aktarma kayışları ve çözümleri sunan, bu ürünlerin üretimi ve geliştirmesi konusunda bütün bilgi bikimine sahip, uzmanlığımızdan yararlanılabilecek, sektöründe öncü bir yerdeyiz.

Tecnamic adı altında, inovatif kaplin teknolojileri, özel müşteri çözümleri ve yüksek kalite standartlarına sahip güç aktarma elemanları sunmaya devam edeceğiz. Bu alanlardaki uzmanlığımız, kapsamlı hizmetimiz ve geniş ürün portföyümüzle birlikte Tecnamic Arnsberg’deki mevcut konumun çalışmalarına devam edecektir.

Bilgilerinize sunar, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.”

Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com