Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Pozitif kesme işlemine sahip ilk çift taraflı, çok kenarlı frezeleme konsepti

Yayın Tarihi:

-

 

Yüksek verimlilik ve uç başına düşük maliyet sunan CoroMill® 745’in toplu üretimler için ideal olan çift taraflı, çok kenarlı bir tasarımı vardır. Eğimli uç konumlandırma sistemi ve keskin kesme kenarlarıyla bu frezeleme takımı, düşük güç tüketimiyle pürüzsüz bir kesme işlemi sunar.

 

Uç başına toplam 14 kesme kenarıyla CoroMill 745 yüzey frezeleme için tasarruflu bir seçimdir. Üç hatve versiyonu bulunmaktadır. MD hatvenin diferansiyel hatve tasarımı, titreşim bir faktör olduğunda ve her uç için eşit talaş kalınlığını sağlamak için radyal olarak telafi edildiğinde en uygun seçenektir. M hatve genel uygulamalar için en uygun seçenektir, H hatvenin ise daha fazla dişi vardır ve bu özelliği sayesinde daha yüksek verimlilik için en iyi seçimdir. M ve MD hatvenin diş sayıları aynıdır. Kesici uç indekslemenin hızlı ve kolay olması için tasarlanan uç yuvasında benzersiz uç konumlandırma sistemi ve yedi kenarlı  uç tasarımı,   monte ederken uçların emniyetli bir şekilde yuvalarında kalmasını sağlar.

Uçlar, pozitif kesme işlemi oluşturacak biçimde  uç yuvasında yan yatırılmıştır.  Çelik ve döküm demir malzemeler için uç geometrileri ve kaliteleri mevcuttur. Kaba talaş işlemeden yarı ince talaş işleme uygulamalarına kadar güçlü ve pürüzsüz kesme yapan uçlar her türden frezeleme tezgahları için güvenilir yüzey frezeleme sağlar. Frezelemede Global Ürün Müdürü olan Matts Westin şöyle söylüyor “Pazarda diğer çok kenarlı konseptli  frezeleme takımlarını görebilirsiniz, ancak bunların  hiçbiri CoroMill 745’in  performansına erişemez. CoroMill 745’in ardındaki teknik çok etkileyicidir.   Benzersiz çift taraflı, çok kenarlı uç tasarımının farklı konumlarda boşluklar bırakılmış 14 pozitif olarak yana yatırılan kesme kenarı vardır, bu sayede sessiz ve yumuşak bir frezeleme takımı sunar.  Müşterilerimiz için bu, çok verimli frezeleme takımı, parça başına daha düşük maliyetle artırılmış takım ömrü demektir.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com