Connect with us

Genel

Reell, kalıplı naylon tork ucu TI-130’u piyasaya sürüyor

Yayın Tarihi:

-

Küçük paket konumlama kontrolünün sektörde yer edinen firmalarından Reell Precision Manufacturing, en son konumlandırma yeniliği olan TI-130 tork ucunu piyasaya sunuyor. Reell’in dayanıklı hafif tork ucu; otomotiv iç mekanları, endüstriyel korumalar, monitör montajları, mobil cihaz yuvaları ve daha birçok alan için ideal çözüm olarak ön plana çıkıyor.

TI-130, tork aralığındaki mevcut çözümlerden daha kompakt bir tasarıma sahip. Mühendislerin tasarımlarının boyutunu küçültmesine imkan tanırken, yine de Reell’in birinci sınıf hareket hissini ve sağlam konumlandırmasını koruyor. Ürün, 1,0 ila 2,0 N-m arası torklarda kullanılabiliyor. TI-130’un uygulama alanları; endüstriyel, tıbbi, ofis ve tüketici elektroniği pazarlarında güvenilir konum kontrolü ve kolay ayarlanabilirlik gerektiren korumalar, kapaklar, monitörler ve diğer birçok bileşeni içeriyor.

TI-100 serisi cam dolgulu naylon gövdesiyle güçlü ve hafif; bu sayede de çeşitli malzemelere presle yerleştirilebiliyor. Eşsiz sıralı montajı sayesinde TI-130, kurulduğunda kullanıcıdan gizleniyor, bu da toplam paket boyutunu küçültebiliyor ve uygulamanın estetiğini iyileştirebiliyor. Tüm Reell tork uçları gibi TI-130 da piyasadaki herhangi bir konumlandırma çözümüne göre en yumuşak çalışma hissini verirken, 25.000 devirlik tam nitelikli bir kullanım ömrü ile hassas ve istikrarlı bir tork değer aralığı elde eden ReellTorq klips, teknolojisine sahip bulunuyor.

Ürünün piyasaya sürülmesinden heyecan duyduklarını dile getiren Reell Global Ürün Hattı Yöneticisi Jim Brown, “TI-130, portföyümüze harika bir katkı. Reell’in performansından ödün vermeden, alanın öne çıktığı uygulamalarda, daha küçük paket boyutlarında daha yüksek tork sağlıyor. Reell’in müşteri uygulamalarıyla kusursuz uyum gösteren çözümlerini daha geniş bir aralıkta kullanmamızı sağlıyor” açıklamasında bulunuyor.

Tork aktarımı, açısal konum kontrolü ve hassas bileşenlerin kuvvetten korunumunda yüksek kaliteli yenilikçi çözümler sunan Reell, dünyanın en hassas kontrollü olan tork teknolojisini endüstrinin en deneyimli mühendislik ekibiyle birleştirerek, müşteri uygulamalarıyla kusursuz bir uyumu garanti altına alıyor. Üç kıtadaki tesisleriyle Reell’in duyarlı küresel müşteri hizmetleri ve birinci sınıf üretimi, siparişlerin kolay, teslimatların hızlı olmasını beraberinde getiriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com