Connect with us

Zincir ve Zincir Tahrikleri

Renold Syno Zincirler ile bakım maliyetlerinden tasarruf

Yayın Tarihi:

-

Renold Syno sınıfı, yağlamaya duyarlı ortamlarda makaralı zincir performansı için yeni bir köşe taşı oluşturuyor. Renold, büyük ve küçük hatve ölçülerini kapsayacak şekilde, tümü de Renold Syno çatısı altında toplanan bir seri farklı çözümle, teknolojisini gereksinimlerinizi karşılamak üzere şekillendirdi.

İşlerinizde, sadece Renold’da bulunan teknolojiyle ve aşınmaya, yorulmaya dirençli tasarımlarla, çalışma süresinde, verimlilikte, etkinlikte uzun vadeli faydalar sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız çok az yağ ile veya yağ olmaksızın çalışmayı gerektirse de, sizin için bir çözüm mutlaka var.

Uygulanabilir Alanlar

Gıda

Hijyenin önemli olduğu gıda işleme ortamlarında, Renold Syno gereksinimleri karşılamak için idealdir.

Şişeleme

Şişeleme uygulamalarında kullanılan zincirler için korozyon dayanımı çok önemlidir. Ayrıca yağlama özellikleri anahtar konumundadır.

Ambalajlama

Ambalajlar kirlenme olmaksızın aktarılmalıdır, “Syno”yu düşünün, sorununuz hemen çözülür.

Kâğıt

Baskı endüstrisinde ürünün yağdan ve kirden korunması son derece önemlidir. Zincirin bakım gereksinimlerinin asgari düzeyde olması nedeniyle Syno zincirleri temiz bir ortamın garantisini verir.

Tekstil

Renold Syno zincirlerin kullanıldığı tekstil üretim ortamlarında leke çıkarma işlemine gerek kalmaz.

Kerestehaneler

Ağır yük, toz ve kir tabakası gibi durumların hepsi kerestehanelerde gözlemlenebilir. Yağlama, bu tür tortuları toplayarak çalışma ömrünü oldukça azaltacaktır. Syno PB zincirleri ile bu risk önlenebilir.

Otomotiv

Araba montaj hatları, araç panellerinde veya iç kısımlarda hiçbir yağ kirlenmesinin meydana gelmemesi gereken uygulamalara bir örnektir. Syno PB (Polimer Manşon) zinciri yağlamasızdır ve gerilmeyi, diğer marka zincirlerdeki gibi gıcırdama sesi çıkarmaksızın aktarabilir.

İletişim için:

Email: info.tr@renold.com

Tel: +90 541 498 45 00

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com