Connect with us

Redüktörler

Rossi güvencesiyle yığın kaldırma ve taşıma

Yayın Tarihi:

-

Yüksek güvenilirlik vaat eden ürünler ve en zor koşullarda bile, sonsuz uygulama alanlarını tatmin edebilen teknik inovasyonlar geliştirme hususunda her zaman öncü olmayı başaran Rossi, 60 yılı aşkın süredir, en zorlu uygulamalarda dahi kullanılabilen dişli redüktörleri, redüktörlü motorlar ve elektrikli motorlarının üretiminde dünya liderleri arasında yer almaktadır.

Zorlu görevlerde Rossi’ye güvenin

İnsert malzeme ve gevşek yığın malzemelerin taşınmasını kapsayan pek çok uygulama mevcuttur: Kovalı tekerlek ve kaldırıcılar, ekskavatörler, konveyörler, gemi ve diğer çeşitli yerlerden malzeme yükleme ve boşaltma. Dişli redüktörlerin önemli bir role sahip olduğu “ağır” sektörlerde yüksek performansa, yüksek güvenilirliğe, uzun ve ağır işleme döngülerini gerçekleştirmeye izin veren üstün kaliteye ihtiyaç duyulur.

Redüktör üretiminde üst düzey bir uzmanlığa sahip olan Rossi; taban üzerine monte edilen; “anahtar teslim” formül komple kontrol grupları ile kişiselleştirilmiş çözümler sunar. Rossi çözümleri yeniliğe verilen önem ve en zorlu endüstrilerin talepkâr uygulamalarını memnun edebilen çözümleriyle hep bir adım öndedir. Bu çözümler sayesinde Rossi, mükemmel çalışma performansları; yüksek standartlar; yıllara meydan okuyan bir çalışma düzeneği, son derece basit bakım prosedürü ve her şeyden önemlisi, kullanıcıya kalite, hizmet ve güvenilirliği garanti edecek tek bir lider tedarikçi olarak öne çıkmaktadır.

Rossi’nin yığın kaldırma ve taşıma çözümleri şu uygulamalarda sıklıkla tercih edilmektedir:

  • Kovalı elevatörler
  • Vagonlar için devirme mekanizmaları
  • Sirküler depo
  • Gemi yükleme ve boşaltma tertibatları

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com