Connect with us

Frenler ve Kavramalar

Sİ-MA Makine’den hidrolik ünite çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektörünün mekanik, elektrik ve elektronik ekipman tedarikinde önde gelen markası Sİ-MA Makine, geniş bir ürün gamıyla özellikle demir-çelik, vinç imalatı ve liman sektörlerinde Avrupa’nın lider imalatçılarının ürünleri ile önemli bir pazar payına sahip olup, fren sistemleri konusunda pazar lideri konumundadır.

Eldro Fren Açıcı

EMG’nin Almanya Wenden fabrikasında üretilen Eldro fren açıcılar, 50 seneyi aşkın süredir bütün dünyada yüksek kalitesi ve sorunsuz çalışması ile en çok tercih edilen fren açıcı olmuştur. Elektrik motoruna bağlı bir pervane ve ayrı bir hidrolik hazneden oluşan Eldro açıcılar elektrik enerjisini doğrusal harekete dönüştürerek fren açma, kanatçık yönlendirme, platform kaldırma gibi işlevlerde kullanılmaktadır. Teknolojisi, yüksek çalışma verimi, üstün malzeme ve üretim kalitesi ve uzun yıllar sorunsuz hizmet vermesi ile ünlenen EMG Eldro modeli günümüzde Türkiye’de tüm fren açıcılar için “ortak isim” olarak kullanılmaktadır.

ELHY Fren Açıcı

EMG’nin Almanya Oschersleben fabrikasında üretilen ELHY fren açıcılar, EMG’nin uzun yıllardır süregelen teknolojik birikiminin ve üretim tecrübesinin ürünüdür. Eldro fren açıcıların aksine motor ve hidrolik akışkan aynı haznede bulunan ELHY açıcılar, sanayide kullanım için Eldro serisine daha uygun maliyetli bir alternatif oluşturmaktadır. Özellikle limanlarda geniş kullanım alanı bulan ELHY fren açıcılar EMG’nin üretim ve malzeme garantisi altındadır.

HKA Hidrolik Ünite

MG firması tarafından tasarlanıp üretilen HKA hidrolik üniteler, oldukça kompakt ve sağlam bir gövdede bütün bir hidrolik sistemi içermektedir. Piyasadaki diğer hidrolik ünitelerin aksine motor, depo ve iç bağlantıları bütünüyle alüminyum gövdesinin içerisinde bulunan HKA üniteler oldukça az yer kaplar ve emniyet frenleri için gerekli hidrolik basıncı ve debiyi meydana getirir.

İki adet iki yönlü valf aracılığıyla hidrolik sisteme basınç aktaran HKA üniteler üzerinde basınç sensörü, basınç ayarı, aşırı basınç tahliye valfi, manometre ve elektrik kesintisi gibi durumlar için el pompası mevcuttur. HKA hidrolik üniteler EMG’de hazırlanarak bağlantıları yapılan elektrik panosu ile beraber teslim edilebilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com