Connect with us

Endüstriyel Donanım ve Makine Parçaları

Tek bir kaynaktan tahrik teknolojisi için yenilikçi hassas torna parçaları

Yayın Tarihi:

-

 

Yenilikçi çözümler, yüksek kalite, hızlı teslimat süreleri

 

Hidrolik döner parçalar ve kilitleme vidaları konusunda büyük Alman üreticilerinden biri olarak Heinrichs Drehte ile şirketinin 80 yılı aşkın tecrübesi bulunmakta. Bu süre zarfında Heinrichs, otomotiv ve makine yapımında yetkili bir geliştirme ortağı haline gelmiştir.

Özellikle tahrik teknolojisi alanında, şirket kendi çözümlerini ve müşteriye özel geliştirme sunmaktadır. Dünyanın önde gelen elektrik dişli motor üreticileri havalandırma vanaları, entegre elastomer conta ile montaj dostu kilitleme vidaları ve özellikle zorlu uygulamalar için olan sağlam yağ gözetleme camların güvenilir çalışmasına güvenmektedirler.

 

HN Lü-OR: Elektrikli dişli motorları için temiz ve güvenilir havalandırma çözümleri 

 

Heinrichs şirketinin dahili geliştirmesi, elektrikli dişli motorlarda ısınma yoluyla meydana gelen aşırı basıncı azaltmak ve böylece dişli motorları muhafazasından yağ çıkışını önlemek amacıyla hizmet vermekte. Böylece kaybedilemez NBR şekil sıkıştırması olan havalandırma vanaların kompakt tasarımı elektrikli dişli motorları için yenilikçi bir çözüm haline gelmiştir.

 

HN Lü-OR valf kafasındaki özel labirent sistemi dişli kutusunun içine nem ve kirin nüfuz etmesini ve havalandırma esnasında yağ kaçağını önlemektedir.  Isınma sonucu oluşan yağ köpüğü 0.1 bar sonrası düşmektedir. Vana kendisini ancak basıncın 0,15 bar ile 0,25 bar değerleri arasına çıkmasıyla ve havanın kaçmasıyla otomatik olarak açmaktadır. Bu şekilde dişli yağları çok daha yavaş eskir ve daha az sıklıkta yağ değişimi olması gerekir, hatta kısmen hiç değiştirilmesi gerekmez. Nakliye sızdırmazlığı veya kir kapağı gibi aksesuarlar, nakliye ve aşırı kir koşullarında ek güvenlik sağlamaktadır. Havalandırma vanaları metrik ve emperyal dişli olarak ve halihazırda M 8 x1 boyutlar itibariyle mevcuttur.

 

 

HN OSG: Dişli yapımındaki özel gereksinimler için yağ gözetleme camları  “heavy-duty-Version“ olarak da sunulmakta 

 

Bir başka “amiral gemisi” HN OSG dahili geliştirmesidir – elektrikli dişli motorları için, özellikle zorlu uygulamalar için geliştirilmiş gözetleme camı. Entegre olan kaybedilemez gövde sızdırmazlığı ile çelik veya paslanmaz çelikten sağlam ve kompakt tasarımı, eksensel olarak iki son derece elastik O-halkaları tarafından etkin basınç dalgalanmaları ve darbelere karşı yaylanma sağlayan doğal cam bir pencereye sahiptir.

 

Yağ gözetleme camları, isteğe bağlı olarak dış boyutlarını değiştirmeden, ana gövde üniteden sökülemeyen bir entegre reflektör ile de sunulmaktadır (HN OSG-R). Akış optimize şekli yağ seviyesini önemli ölçüde geliştirilmiş görüntüsünü sağlar, hatta dağınık ışık koşullarında bile. Yağ gözetleme camları metrik ve emperyal dişli ile mevcuttur.

 

HN 8-WD: Artan sızdırmazlık ve müşteriler için daha az kurulum çabası  

 

Sızdırmazlık hidrolikte kritik bir konudur. Bu nedenle, sözde HN 8-WD’ler mobil hidrolik, tahrik teknolojisi ve dişli uygulamalarında giderek daha fazla kullanılmaktadır. HN 8-WD’nin farkı sızdırmazlık halka haznesinin özel geometrisidir. Şekil sızdırmazlık halkasını kaybedilemez ve vidasını yeniden kullanılabilir ve sızdırmaz hale getirir.

 

Bu geleneksel DIN 908’e karşın sadece daha fazla ekonomiklik vaat etmez, daha doğru sızdırmazlık ve müşteri için daha az montaj çabası sağlar.  Rakiplerinden farklı olarak Heinrichs, sızdırmazlık halkasının otomatikleştirilmiş montajına özellikle önem vermektedir, burada sızdırma halka haznesi ile iç-6kt’nin talaşsız olması ile sızdırmazlık halkasının niteliği ve doğru montajı da aynı şekilde kontrol edilmektedir.  Sızdırmazlık halkası vidaları metrik ve emperyal dişli olarak mevcuttur, 200 °C’ye kadar sıcaklıklar ve 400 bara kadar basınçlar için M 8 den G 2 ½“ ye kadar.

Heinrichs Drehteile

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com