Connect with us

Rulmanlar

Vibrasyonlu uygulamalara özel EF800 ULTAGE rulmanlar

Yayın Tarihi:

-

NTN-SNR tarafından üretilen EF800 ULTAGE rulman, vibrasyonlu uygulamalar için piyasadaki en iyi rulmanlardan biri olarak kabul ediliyor. Özellikle ağır sanayi uygulamalarında ve vibrasyon sistemlerinde (elekler, kırıcılar, öğütücüler…) kullanılması önerilen bu rulman, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren ağır yüklere, yüksek vibrasyona, kirliliğe ve aşındırıcı etkenlere maruz kalınan çok zorlu taş ocağı uygulamalarında büyük bir başarı sergileyerek güvenilirliğini ispatlamış durumda. Makaralar üzerinde merkezlenmiş masif pirinç kafesi, bilyalı rulmanın iç ve dış bileziklerine dokunmadan mükemmel kılavuzlama sağlıyor. Ek olarak, ilk arıza belirtilerinin ortaya çıkması halinde, pirincin yüksek elastikiyeti ve kendi kendini yağlama özelliği, teknik departmanların herhangi bir ekipman bozulmadan önce önleyici bakım yapmasına imkan tanıyor.

Avantajları

  • Daha uzun rulman ömrü
  • Daha uzun bakım periyodları
  • Daha yüksek operasyonel karlılık

Temel özellikleri

Masif pirinç kafes

  • Simetrik makaralı ve makaralar üzerinde merkezlenmiş yekpare pirinç alaşım kafesli ULTAGE rulman
  • Termal genleşme durumunda herhangi bir kafes/bilezik sıkışması riskini önlemek için hareketli kılavuz halka veya sabit merkezi omuz bölümü bulunmuyor. Malzemenin kendinden yağlanma özellikleri, yüksek hızlarda ısı oluşumunu sınırlamaya yardımcı oluyor.

Özel boyut toleransları

Dış ve iç çap ölçüleri için özel toleranslar: Standart serinin tolerans aralıklarına kıyasla dış çap ve silindirik/konik iç çaplar için azaltılmış olup, bileziğin mükemmel bir şekilde oturmasını garanti ediyor.

İndirgenmiş radyal iç boşluk

EF800 serisinin C4 iç boşluğu, çalışma sırasında daha iyi performans elde etmek için standart C4 radyal boşluğun 2/3’üne indirgenmiş durumda.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com