Connect with us

Elektrik Motorları

WAT Elektrik Motorları sektöre kalite ve güven sunuyor

Yayın Tarihi:

-

Çerkezköy-Tekirdağ`da bulunan fabrikada üretim yapan Arçelik Elektrik Motorları İşletmesi, 39.000 m2 kapalı alanda endüstriyel motorlar ve beyaz eşya motorları üretiyor. Elektrik Motorları İşletmesi’nin ürettiği, Ar-Ge faaliyetleri ile en yeni teknolojiye sahip, yüksek performanslı, modern görüntülü ve ekonomik üç fazlı ve tek fazlı asenkron motorlar.

CF061105_800x330

Çerkezköy-Tekirdağ`da bulunan fabrikada üretim yapan Arçelik Elektrik Motorları İşletmesi, 39.000 m2 kapalı alanda endüstriyel motorlar ve beyaz eşya motorları üretiyor. Elektrik Motorları İşletmesi’nin ürettiği, Ar-Ge faaliyetleri ile en yeni teknolojiye sahip, yüksek performanslı, modern görüntülü ve ekonomik üç fazlı ve tek fazlı asenkron motorlar.

Elektrik motoru konusundaki güçlü mühendislik kadrosuyla motor kullanıcılarına gerekli teknik danışmanlık hizmetlerini vermekte olup, WAT markasının bilinen ve güvenilen kalitesi ile 2000 farklı versiyonda üç fazlı ve 400 farklı versiyonda tek fazlı asenkron motorluk ürün yelpazesini sanayinin hizmetine sunuyor.

Müşteri beklentilerinin üzerinde piyasaya ürün sunmak için, yeni teknolojileri yakından takip ediyorlar ve ayrıca işletmeye adaptasyonunu sağlıyorlar. Tesiste, ürün tasarımının üretim hatlarına daha hızlı aktarılması için bilgisayar destekli üretim teknolojisi ve eş zamanlı mühendislik yöntemleri kullanılıyor.

Ürünleri yurt dışında da aranan ve üretiminin yarısından fazlasını ihraç eden Elektrik Motorları İşletmesi’nin, sürekli ve rekabetçi kalite politikaları ile müşteri yelpazesini genişleten bir yapısı var. Üretici ve bayi yapısındaki pek çok müşterisi ile kurduğu uzun vadeli iş birliklerinin getirdiği avantajla, kendisinin ve müşterilerinin rekabet güçlerini artırıyor.

Müşteri hizmetleri faaliyetlerine bakacak olursak:

Servis Aracıyla Yerinde Ölçüm Hizmetleri

  • Motorun akım, gerilim, cos, güç, devir sayısı gibi bilgilerine ilave olarak, enerji tüketimine yönelik ölçümler (enerji analizörü).
  • Motorun aktarma sisteminin kontrolü (kayış kasnak ayar cihazı ile).
  • Motor sökülmeden rulman kontrolü (Bearing Checker).
  • İzolasyon direnci ölçümü, ısıl ölçümler.
  • Yeni tasarım projeleri: Yüke uygun motor dizaynı için ön inceleme ve raporlama çalışmaları

Enerji Verimliliği Çalışmaları

  • Enerji verimliliği kapsamında, enerji tüketimi ölçümleri ve IE2, IE3 motor kullanılması durumunda, yıllık tasarruf miktarlarını içeren enerji etüt raporları.
  • Yeni alınacak motorun yüke uygunluğu hakkında bilgi verilmesi, raporlanması.
  • Müşterilerin yaşadığı teknik problemlerde yerinde inceleme ve ölçüm desteğinin verilmesi.
  • Yeni ya da geliştirilen projelerde müşterinin yanında yer alarak motorun test edilmesi, siparişi alınacak motorun tespiti.
  • Tesiste bulunan motorların bakımının gerçekleştirilmesi.

Kısacası; elektrik motorları işletmesi, yeni işletmelere örnek niteliğinde, sunduğu tecrübe ve olanaklarla sektörde büyük bir önem teşkil ediyor.

DSCF0060_769x600

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com