Connect with us

Redüktörler

BARSE Güç Aktarım Sistemleri yeni merkeziyle dinamik çözümler sunuyor

Yayın Tarihi:

-

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle mühendislik ve anahtar teslim proje hizmeti sunan Bonfiglioli Türkiye Yetkili Distribütörü BARSE Güç Aktarma Sistemleri, yeni yıla yeni merkezinde girdi.

Yeni yılda Ankara AK OSB Merkezi’ndeki yeni merkezinde hizmet vermeye başlayan BARSE, iş ortaklarına hem hızlı hem de güvenilir çözümler sunuyor. BARSE’nin sunduğu Bonfiglioli ürünleri ve çözümler arasında endüstriyel tip redüktörlü motorlar, endüstriyel ağır hizmet tipi redüktörler, yürüyüş tahrik sistemleri, döndürme tahrikleri, vinç tahrik sistemleri, transmikser tahrik sistemleri, düşük boşluklu redüktörler ve redüktörlü motorlar, özel redüktörler, elektrik motorları, invertörler ve servo sistemleri, hareket kontrolü ve insan makine arayüzü, inşaat ekipmanları transmisyon sistemleri yer almaktadır. Pek çok başarılı uygulamaya imza atmış olan BARSE, anahtar teslim genişletilmiş perlit tesisleri, maden işleme (kalsinasyon-oksidasyon), çinko oksit, antimuan oksit, kurşun oksit tesisleri, atık ayırma ve dönüştürme tesislerinin projelendirmesi ve imalatı alanında faaliyet göstermenin yanı sıra çimento, klinker, alçı, kömür, sinter tozu vb. aşındırıcı katı ve toz malzemelerin kırma, işleme, seperasyon, toz tutma ve nakil hatları projelendirilmesi ve imalatında sektörünün öncü mühendislik firmalarından biri olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye destek sunmuştur.

BARSE’nin uygulama çözümleri ise şunlardır:

  • Döner tablalar
  • Paketleme makineleri
  • Kaldırma sistemleri
  • Besleme vidaları
  • Konveyörler 
  • Mikserler ve mikser-karıştırıcılar

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com