Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

CoroMill® 415 yüksek ilerleme kapasitesi sunuyor

Yayın Tarihi:

-

13-32 mm (0,512-1,26 inç) çaplar için yüksek ilerleme ile frezeleme kesicisi Sandvik Coromant tarafından tanıtıldı.Yeni CoroMill® 415 kullanmanın avantajları arasında iLock™ uç yuvası arabirimi teknolojisi sayesinde gelişmiş güvenlikve yüksek kesici yoğunluğu ve yüksek ilerleme kapasitesinin bir sonucu olarak yüksek talaş kaldırma oranı bulunmaktadır.

 

CoroMill 415 mevcut dönen takım çeşitleri serisi ve CoroMill 210 ve CoroMill 419 gibi mevcut yüksek ilerlemeli ürünler arasındaki uygulama boşluğunu doldurması bakımından Sandvik Coromant kesici seçeneklerine önemli bir ektir. Kesicinin başlıca özelliği yüksek stabilite sunması ve iş parçalarının hurdaya çıkma ihtimalini düşürmesi için tasarlanan iLock uç yuvası arabirimine sahip olmasıdır. Ayrıca uç yuvası küçük uçların daha kolay tutulabilmesini garantiler. Kesim sırasındaki ekstra stabilite, CoroMill 415’i verimli çözümler arayan tezgah imalathaneleri için uygun bir seçenek haline getiren faktörlerden biridir. Takım yüksek talaş kaldırma oranları sunabilmektedir, bu da kesicinin yüksek yoğunluğu ve yüksek ilerleme kapasitesiyle daha da desteklenen bir sonuçtur. Dolayısıyla yüksek talaş kaldırma oranları takımın kendi yüksek stabilitesi sayesinde kullanılabilen ekstra yakın H hatve ile eksikleri giderilmiş bir faktör olan verimliliği arttırmaya yardımcı olur ve böylece birden fazla dişin her zaman kesme işleminde olduğunu garanti altına alır.

Üreticiler için bir başka avantaj ise, küçük olmalarına rağmen uçların her birinin parça başına maliyeti düşürmeye ve rekabet avantajını arttırmaya yardımcı olmak için dört kesme kenarı sunmasıdır. Takımlama stoklarını azaltmak ve tezgah duruş sürelerini asgariye indirmek isteyenler için CoroMill 415, Coromant EH (Değiştirilebilir Kafa) arabirimi ile de kullanılabilir. Coromant EH ile üreticiler takım stoklarını azaltmak için geniş bir yekpare karbür kesme başlıkları, değiştirilebilir frezeleme takımları, delik işleme kafaları, entegre tezgah adaptörleri ve takım sapları ürün yelpazesine erişebilirler. Eklenen bu çok yönlülük CoroMill 415’in tüm ISO malzemelere ve birçok farklı parça işleme uygulamasına uygunluğuyla da desteklenir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com