Connect with us

Vibrasyon Motorları

“İmal ettiğimiz ürünler değirmen sektöründeki makinelerin kalbidir”

Yayın Tarihi:

-

 

İDMA Fuarı’nın katılımcılarından ve sektörün güçlü firmalarından olan ’nin Satış Müdürü Sn. Ayhan Köse ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi sizlerle paylaşmak isteriz.

 

Bizlere birazKem-p’den bahsedebilir misiniz? Sektörel çözümleriniz nelerdir?

Firmamız 1990 yılında KEM-P Elektrik Motor Pompa İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adında aile şirketi olarak kurulmuştur.

Önceleri endüstride kullanılan özel makinelerin imalatınıyapan firmamız 2000 yılından itibaren elektrikli ve havalı vibrasyon motorları ve ESTA Salınım elemanlarının imalatını yapmaktadır. Esta Salınım elemanları sektördeki açığı kapatmak amacı ile 4 yıldır imalatını yaptığımız ürünlerdir.

Türkiye’de Avrupa ürünlerinin kullanımı çok fazla olduğu için yerli girişimci olarak bu sektöre yöneldik. İmalatını yaptığımız ve sektörde lider olduğumuz Kem-p Vibrasyon motorlarının yanında hem kendi başına bir ürün, hem de vibrasyon motorlarına yardımcı ürün olarak ESTA Salınım piyasada çok rağbet görmüş ve kendini ispatlamıştır. Ürünlerimizi kullanan tümçözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

İDMA fuarı ile ilgili görüşlerinizi öğrenebilir miyiz?

İDMA fuarının sektör içinde çok yararlı bir fuar olduğunu düşünmekteyiz. Fuar büyük bir açığı kapatmakta. Yabancı katılımcıların daha fazla katılımıyla çok daha iyi bir fuar haline gelecektir ama genel olarak değerlendirilir ise sektör açısından çok faydalı ve müşteri ile imalatçıları buluşturan nadir fuarlardandır.

 

İDMA fuarındatanıttığınız ürün/ürünler ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

İDMA fuarında, değirmen makinelerinin tamamında kullanılan vibrasyon motorlarını ve salınım ekipmanlarını sergilemekteyiz. Sergilediğimiz ürünlerin tamamı kendi imalatımızdır. İmal ettiğimiz ürünler değirmen sektöründeki makinelerin olmazsa olmaz birer parçası, tabiri caiz ise kalbidir.

 

 

Sektörün Türkiye vedünyadaki durumunu nasıl görüyorsunuz?

Sektörde genel itibariyle bir durgunluk olmakla birlikte, bu gibi fuarların yapılması ve özellikle fuar reklamlarının daha yoğun yapılması ile sektör hız kazanacaktır diye düşünmekteyiz.

 

Kem-P

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com