Connect with us

Sektör Haberleri

Matthias Herr ve Swen Herrmann, Neugart yönetiminde yeni görevler üstleniyor

Yayın Tarihi:

-

Neugart GmbH, kendi bünyesinden iki yeni atama ile 2022 yılına gelecek odaklı bir şekilde başlıyor. Daha önce İş Geliştirme Müdürü olan Matthias Herr, Kippenheim merkezli redüktör uzmanının üçüncü şirket yöneticisi olarak atandı. Açılan pozisyona en son Neugart’ta Satış Müdürü olan Swen Herrmann devralacak.

Neugart-Herr ailesinin dördüncü neslini temsil eden Matthias Herr, veraset düzenlemeleri çerçevesinde şirket yönetimine geçiyor. Neugart bu şekilde, bundan sonra da redüktör üreticileri arasında aile şirketi olmaya devam edecek. Otomotiv ve toptan satış sektörlerinde görev aldıktan sonra, 2013’ten bu yana Neugart’ta çalışan 38 yaşındaki işletme ekonomisti Matthias Herr, 2015 ve 2021 yılları arasında Neugart’ın İş Geliştirme Departmanı’nı yönetti. Ayrıca 2019’dan bu yana Neugart USA Corp.’un da başkanı olarak görev yapıyor. 

Yeniden yapılanma sürecinde yetkili temsilci Swen Herrmann, Neugart’ın yeni İş Geliştirme Müdürü olacak. 42 yaşındaki makine mühendisi, 2018’den bu yana Neugart’ta Satış Müdürü olarak görev yapıyordu. Bundan önce beş yıl boyunca Neugart’ın Ürün Yönetimi Departmanı’nı ve buna ek olarak 2016 ile 2018 yılları arasında Neugart’ta Pazarlama Departmanı’nı yöneten Swen Herrmann, yeni görevi çerçevesinde; satış, küresel satış geliştirme, pazarlama, ürün yönetimi, müşteri hizmetleri, kalite yönetimi ve süreç geliştirme departmanlarından sorumlu olacak.

Yönetici ortaklar Bernd Neugart ve Thomas Herr, Matthias Herr’in de katılımıyla yönetim kurulunu oluşturmaya devam ediyor. Yönetim seviyesine yeni katılan İş Geliştirme Müdürü Swen Herrmann’a ek olarak, Finans ve İdari Müdür Andreas Beinroth, Teknoloji Müdürü Bernd Cihlar ve Tedarik Zinciri Müdürü Holger Obergföll sorumlu olmaya devam edecek.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com