Connect with us

Redüktörler

Neugart PSFN: Flanşlı çıkış mili olan ve sessiz çalışan yüksek hassaslıkta redüktör

Yayın Tarihi:

-

Standart flanş bağlantısı sayesinde PSFN kolayca ve emniyetli bir şekilde monte edilir. Kendi geliştirdiğimiz helisel dişliler makinenizde gürültü önleyici düzeneklere gerek bırakmaz. Yüksek devrilme momenti sayesinde bu hassas planet redüktöre en yüksek beklentileri yöneltebilirsiniz.

Temel özellikler

  • En yüksek hassaslık için boşluk oranı
  • Son derece düşük (< 1 arcmin)
  • Her yönde montaj edilebilir
  • Giriş flanşı tarafı motora özel olarak uyarlanabilir
  • Ekstra yağlama gerektirmez
  • Giriş ve çıkış mili aynı yönde döner
  • Kütlesel eylemsizliği dengelenmiş hassas sıkma sistemi

1- Kolay, güvenilir, hızlı

PSFN, EN ISO 9409-1’le uyumlu standard flanş bağlantısıyla flanşlı pinyon, kayış kasnak, döner tabla gibi giriş bileşenlerinin kolay ve güvenilir montajını sağlar. Opsiyonel merkezleme deliği redüktörün tespit edilmesinde ek bir garanti sağlar.

2- Sessiz bir çalışma için

PSFN son derece sessiz çalışır. Kendi geliştirdiğimiz helisel dişliler sayesinde makinenizde gürültü önleyici düzenekler hakkında fikirler üretmenize gerek kalmaz. Böylece masraflardan tasarruf edersiniz.

3- Maksimum yükleme kapasitesi

Yüksek devrilme momenti sayesinde PSFN’den beklentileriniz en yüksek radial ve eksenel kuvvetler olabilir. Döner tabla veya kremayer dişli tahriki gibi uygulamaların tasarlanmasında size büyük avantajlar sağlar. Tabii ki gösterdiği performans da çok yüksektir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com